Brawl Stars Elmas Hilesi 2023

Hile Durumu: Aktif


Online Sayısı: 5526

↘ ↙
şekilli nick
↗ ↖

UYARI : Her hesaba günde maximum 1 gönderim yapılır.

-

ALTIN

200000
Maximum
20% 
+
-

ELMAS

20000
Maximum
20% 
+
Bekleniyor...
recaptcha verification

1- Youtube Kanalına Abone Ol

2- Instagram Hesabını Takip Et

3- Siteye Giriş ve Reklam Onayını Tamamla

4- Google News Takip Et

Oyun Kullanıcı Adı:
Seçilen Platform:
ALTIN:
0
ELMAS:
0
1% 

Brawl Stars Elmas Hilesi Nedir?

Brawl Stars severlerin bildiği üzere oyunda karakterler kutulardan çıkıyor. Normal şartlarda kutu kazanabilmek için çokca görev yapmak gerekiyor. Fakat bu görevler Brawl Pass açık olmadığı için sınırlı ve yeterli olmuyor bu sebeple oyuncular kutu açıp karakter sahibi olamıyor. Eğer oyuna para yatırmadan bedava Brawl Pass açmak ve yüzlerce bedava mega kutu açmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Brawl Stars elmas hilesi sayesinde bedava elmas yani bedava yeşil taş sahibi olabileceksiniz ve bu harcanabilir elmaslar ile dilerseniz Brawl Pass, karakter kostümü, mega kutular ve karakter alabileceksiniz. Elmas hilesi hizmeti veren sitemiz kesinlikle sizden hesabınızın şifresini istemez. Elmas gönderimi için gerekli olan tek şey kullanıcı adı veya ID numaranızdır. Üstelik Brawl Stars elmas hilesinin yanında Brawl Stars altın hilesi hizmetini de sunuyoruz. Bu sayede gönderimlerde hem bedava elmas hem de bedava altın almış oluyorsunuz. Brawl Stars hile hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için yazının devamını okuyabilirsiniz. Brawl Stars elmas hilesi nasıl yapılır başlıklı yazımızı okuyarak hilenin nasıl yapıldığı hakkında bilgi sahibi olabilir veya videolu anlatım kısmından direkt birebir anlatımı izleyebilirsiniz.

Brawl Stars Elmas Hilesi Nasıl Yapılır?

Brawl Stars Elmas Hilesi 2023 sürümünü yaparak hesabına bedava elmas göndermek isteyenler pubguchilesi.net hile sitesi üzerinden gönderim sağlayabilirler. Kullanım olarak gayet basit elmas hilesi sırasıyla şu adımlarla yapılmaktadır;

  1. Gönderilecek altın ve elmas miktarı "+" ve "-" butonlar yardımıyla seçilir.
  2. Ardından "Gönder" butonuna basılır.
  3. Açılan pencerede elmas gönderimi yapılacak hesabın oyundaki ID numarası veya kullanıcı adı yazılır.
  4. Platform seçimini Android, iOS, PC ve tümü seçenekleri arasından seçin. Gönderilecek UC miktarının tüm cihazlarda görülmesi için tümünü seçmeniz önerilir.
  5. Gönderilecek altın ve elmas miktarı üretimi Brawl Stars veritabanına sızıldıktan sonra başlar.
  6. Üretim tamamlandıktan sonra sıra hesaba gönderim işlemine geldiğinde doğrulama adımları penceresi gelecek. Doğrulama adımları hakkında gereken bilgiye sahip değilseniz "doğrulama adımları nasıl tamamlanır" butonuna tıklayın eğer doğrulama adımlarının nasıl yapıldığını biliyorsanız "doğrulama adımlarını tamamla" butonuna tıklayın.
  7. Gönderimin hesabınıza ulaşması için gereken doğrulama adımlarını yapmanız gerekiyor. Ardından hesabınıza, seçtiğiniz altın ve elmas miktarı gönderilmiş olacaktır.

Elmas Hilesinde Ban Riski Var Mı?

Sitemizin en yukarısında hilenin durumu yazmaktadır. Hile durumu aktif gözüküyorken hiç bir ban riski olmamaktadır. Elmas hilesini yaparken hile durumunu kontrol ederek hileyi yaptığınız taktirde ban riskiyle karşılaşmazsınız. Kullanıcılarımız sorun yaşamasın diye hile, geliştirici ekibimiz tarafından yapılan otomasyon sayesinde her dakika güncellik kontrolünden geçerek güncelliğini korumaktadır. Kısaca Brawl Stars Hilesi sitemizde hiç bir ban riski yoktur. Bunun garantisini pubguchilesi.net olarak kullanıcılarımıza veriyoruz.

Brawl Stars Elmas Hilesi Android, iOS ve PC

Brawl Stars sınırsız elmas ve Brawl Stars bedava elmas hilesi yapabilmek artık çok kolay. Basit arayüz ve kolay anlaşılırlık bakımından çalışan Brawl Stars hile siteleri arasında tekiz. Üstelik Brawl Stars hileleri sunan bu sistemi ister telefonunuzdan yani Android veya iOS cihazınızdan isterseniz de bilgisayardan kolayca hileyi yapabilirsiniz. Üstelik indirme derdi yok, ücretsiz yapabileceğiniz bir hile ayrıca sitemiz sizden hesabınızın şifrenizi kesinlikle istemez. Hesabınızın şifresini girmeden sadece kullanıcı adı veya ID numarası ile elmas ve altın gönderebilirsiniz. Kısaca Brawl Stars altın hilesi ve elmas hilesi olarak hizmet veren sitemizi kolay bir şekilde tüm platformdaki cihazlarda kullanabilirsiniz.

Brawl Stars Sınırsız Elmas Hilesi Var Mı?

Brawl Stars hile içerisinde gönderim yaparken sınırsız elmas veya sınırsız altın seçeneği bulunmamaktadır. Brawl Stars elmas hilesi tek seferde maksimum 90 bin elmas gönderimi, 1 milyon altın gönderimi yapmaktadır. Fakat hileyi her gün yapan bir kullanıcıyı düşünürsek Brawl Stars sınırsız elmas hilesi yapmış gibi olacaktır. 10 gün çeşitli aralıklarla sitemizi ziyaret edip hileyi yapan bir kişinin 900 bin elması ve 10 milyon altını olacaktır yani harca harca bitmez.

Brawl Stars Hile APK 2023

Brawl Stars hile apk sayesinde de sınırsız elmasa sahip olabilirsiniz. Fakat size özel sunucuda bu elmas ve altına sahip olacağınız için elmas ve altının önemi olmayacak. Sizlere önerimiz Brawl Stars oyununda orjinal sunucuda elmas hilesi yapmanız olacaktır. Gönderilen elmasları karakter alarak, mega kutu açarak veya Brawl Pass alarak harcayabileceksiniz. Sadece sizin bulunduğunuz bir serverda olmak sıkıcı da olacaktır. Ama illede Brawl Stars hile apk indirmek istiyorsanız buraya tıklayarak Brawl Stars hileli apk indirebilirsiniz.

Brawl Stars Bedava Elmas Hilesi

Elmas hilesi 2023 sürümü ile ücretsiz, bedava binlerce elmasa sahip olabilirsiniz. Brawl Stars hile detaylarına sıkça sorulan sorular hakkında yazılan metinleri okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Brawl Stars elmas kodları gibi anında hesabınıza yansıyan ve harcanabilir elmas ve altına sahip olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Hesabınızın şifresi gerekmeden anında gönderim yapabilen sisteme sahip tek site biziz. Bedava elmas hilesini yapmanız için gereken tek şey kullanıcı adı veya oyun ID numaranızdır. Hilenin videolu anlatımdan detaylı anlatım ve yapılışını dikkatlice izleyip binlerce bedava yeşil taş ve bedava altına sahip olabilirsiniz.

DOĞRULAMA ADIMLARI

Brawl Stars Elmas Hilesi ve Altın Hilesi Nasıl Çalışır?

1- Gönderim yapacağınız Altın ve Elmas miktarını seçin ve gönder butonuna tıklayın.

2- Gönderim yapacağınız kullanıcı adını girin ve göndermek istediğiniz platformu seçin.

3- Doğrulama Adımlarını EKSİKSİZ bir şekilde tamamlayın.

UYARI: Doğrulama adımlarını doğru bir şekilde yapmazsanız gönderim başarısız olur.

Doğrulama Adımları Nasıl Tamamlanır?

YOUTUBE ABONE OLMA ADIMI

1- Youtube'a giriş yapmadıysanız giriş yapın.

2- Giriş yaptıktan sonra yukarıdaki YouTube ikonuna tıkayarak kanala abone olun.

3- Kanala abone olma adımı tamamlanıyor.

INSTAGRAM TAKİP ADIMI

1- Instagram hesabınıza giriş yapın.

2- Instagram ikonuna tıklayarak instagram sayfasını takip edin.

SİTEYE GİRİŞ VE REKLAM ONAYI ADIMI

Google da teknothor şeklinde arama yapın ve ilk çıkan siteye girin.Siteye giriş yaptıktan sonra hilenin adımı tamamladığınızı anlayabilmesi için sitede en az 2 dakika bekleyin ve gezinin. Gezinme tamamandıktan sonra reklam onayını tamamlayın. Reklam sayfasında da biraz gezindikten sonra sonra doğrulama tamamlanmış oluyor.

NEWS TAKİP ADIMI

1- Kullandığınız tarayıcıdan google hesabınıza giriş yapın.

2- Buraya tıklayın veya yukarıdaki news ikonuna tıklayıp Google Haberlere gidin.

3- Takip etmek için yıldız butonuna tıklayın.

Not: Eğer Google hesabınızla giriş yapmadıysanız adım başarısız olur. Yıldız butonu aşağıdaki gibiyse adım başarılı demektir.

VİDEOLU ANLATIM

Brawl Stars Elmas Hilesi