Pubg Mobile UC Hilesi 2023 - Pubg Mobile Hile 2023

Pubg Mobile UC Hilesi 2023

Pubg Mobile UC Hilesi

Pubg Mobile'da güzel ve gösterişli eşyaları almanız için gerçek parayla UC satın almanız gerekebiliyor. Bu sebepten ötürü bir çok oyuncu para verip gerek Royale Pass gerekse gösterişli elbise, silah görünümlerini satın alıyorken oyuna para vermek istemeyenler ise bu eşyalara sahip olamıyor. Çünkü oyun içerisinde elde edilen BP ile alabileceğiniz pek fazla gösterişli eşya bulunmuyor. Eğer siz de oyuna para vermek istemeyenlerdenseniz bu yazımızı sonuna kadar okuyarak hesabınıza tamamen ücretsiz bedava UC gönderebilirsiniz. Sizler için geliştirdiğimiz UC Hilesi sayesinde sınırsız ve şifreniz gerekmeden kullanıcı adınız veya ID numaranız ile bedava UC gönderebilirsiniz. Pubg Mobile UC Hilesi sitemizde sadece UC değil aynı zamanda Pubg Mobile BP Hilesi de aktif olarak hizmet vermektedir. Gerekli doğrulama adımlarını yaptıktan sonra sistemdeki gönderim yoğunluğuna göre gönderim işlemi sıraya alınır ve gönderim sağlanır. Bu noktada dikkat etmeniz gereken husus ise her hesaba günde maximum 1 gönderim yapılabiliyor oluşudur. Bunun sebebi sistemdeki gönderim yoğunluğundan kullanıcıların hepsine gönderim yapmak içindir.

UC Hilesi

Pubg Mobile UC Hilesi Nasıl Yapılır?

Hileye Git

Pubg UC Hilesi yapmak isteyenler yukarıdaki "Hileye Git" butonuna tıklayarak ücretsiz ve sınırsız BP ve UC gönderimi yapabilirler. Gelelim hilenin nasıl yapılacağına;

 • Göndermek istediğiniz BP ve UC miktarını + ve - butonları yarımdıyla seçin.
 • Seçilen miktarı hesabınıza göndermek için gönder butonuna tıklayın.
 • Karşınıza çıkan pencerede BP ve UC göndereceğiniz hesabın kullanıcı adını veya oyun içerisindeki ID numarasını girin.
 • Platform seçeneğinde Android, iOS ve PC seçenekleri arasından seçim yapın. Bu aşamada sizlere önerimiz tüm platformlarda kullanabileceğiniz BP ve UC gönderilmesi için platform seçeneğini tümü olarak seçmeniz olacaktır.
 • Platform seçimi ardından devam butonuna tıklayın.
 • Gönderilecek BP ve UC üretimi için sistem Pubg Mobile veritabanına sızar ve BP,UC üretim işlemi başlar.
 • Üretim tamamlandıktan sonra karşımıza doğrulama adımları için bir pencere gelecek bu kısımda doğrulama adımlarının nasıl yapıldığını biliyorsanız doğrulama adımlarını tamamla butonuna, eğer doğrulama adımlarını bilmiyorsanız doğrulama adımları nasıl tamamlanır butonuna tıklayın.
 • Gönderimin tamamlanması için gerekli doğrulama adımlarını yaptıktan sonra UC ve BP hesabınıza yüklenir.
 • Not: Eğer gerekli doğrulama adımlarını gerçekleştirmediyseniz gönderim tamamlanmayacaktır. Doğrulama adımlarında sorun yaşıyorsanız yazımızın devamında bulunan videolu anlatımı izleyerek yapabilirsiniz.

  Pubg UC Hilesi

  UC Hilesinde Ban Riski Var Mı?

  Pubg Mobile UC Hilesinde hiç bir şekilde ban riski bulunmuyor çünkü gönderim esnasında veritabanında kalıntı olabilecek izler siliniyor. Fakat yine kullanıcılarımızı mağdur etmemek için hilemizin güncelliğini belirten ve güncelliğini kontrol eden hile durumu ibaresini yerleştirdik. UC Hilesini yaparken sitede bulunan hile durumu aktif ise hiç bir ban riski kesinlikle yoktur.

  Hile Hangi Cihazlardan Yapılabilir?

  Pubg UC Hilesi telefon (Android, iOS) ve bilgsayardan yapılabilir. Yani hileyi bütün cihazlardan yapabilirsiniz ve gönderim esnasına seçilen platformda kullanabilirsiniz.

  UC Hilesi Videolu Anlatım